Ukrainian, Ukraine Русский +3 804 4490 5414
Приєднуйтесь до нас у:

Основні характеристики

BTL-Cardiology-ECG_S-line_-pl

Комп'ютеризований ЕКГ

У стандартній конфігурації програмне забезпечення BTL CardioPoint-ECG постачається з електрокардіографом BTL-08 SD3. Даний електрокардіограф має термопринтер і вбудований акумулятор, тому, при необхідності, може використовуватись окремо від комп'ютера, як портативний прилад. У випадку необхідності розширених функцій, до програмного забезпечення BTL CardioPoint-ECG можна підключити інші електрокардіографи BTL (крім 1-канального електрокардіографа SD1).

ikony_Simple_Adaptive_transparent_2_ch

Легкість і Адаптивність

В користувацькому інтерфейсі програмного забезпечення BTL CardioPoint оптимізовані до мінімуму затрати часу і кількість натискань на кнопки. Записи ЕКГ можна передати на інші комп'ютери в мережі BTL і експортувати у сторонні системи за допомогою протоколів HL7, DICOM або GDT. Дана властивість дозволяє легко використовувати програмне забезпечення, а також адаптувати його до вимог рабочих процесів клінік.

BTL-Cardiology_ST-maps_vector2

ST Карти

На ST картах відображаються відхилення ST сегментів у горизонтальній і вертикальній площині. Вони легко і швидко допомагають розпізнати загальні патології, пов'язані з відхиленнями сегментів ST. ST карта - єдиний спосіб перевірки реципрокної (дзеркальної) депресії ST-сегмента.

BTL-Cardiology_QT-module2

QT модуль

Модуль QT є унікальним інструментом оцінки ризику раптової смерті пацієнта з синдромом подовженого інтервалу QT. Результати відображаються у вигляді кривої, форма і розташування якої вказують на ймовірність виживання пацієнта. Тангенціальний метод - метод, призначений для QT вимірювань у пацієнтів, що мають більш високу частоту сердечних скорочень, коли немає чіткого повернення до ізолінії.

BTL-Cardiology_ECG_comparison

Порівняння ЕКГ сигналів

Будь-який запис ЕКГ можна порівняти з іншим записом того ж пацієнта в програмному забезпеченні BTL CardioPoint. Спеціальний вимірювач дозволяє порівняти форму хвиль ЕКГ, а також дані діагностики пацієнта.

CardioPoint-logo_basic_registrated_2_ch

BTL CardioPoint®

Програмне забезпечення BTL CardioPoint є універсальним програмним рішенням, що об'єднує ЕКГ спокою, стрес-тест, добове моніторування ЕКГ по Холтеру, добове моніторування артеріального тиску і спірометрію в єдину платформу. Можливості діагностики, графічні і мережеві конфігурації дозволяють адаптувати програмне забезпечення до вимог користувача, користувачу не доводиться підлаштовуватись під нього.

ОГЛЯД ХАРАКТЕРИСТИК

  C300 C600
Екстрений запис ЕКГ Yes Yes
Довгий запис ЕКГ Yes Yes
ЕКГ Ейнтховен / Кабрера Yes Yes
Індикатор контакту Yes Yes
Автоматичне вимірювання комплексів ЕКГ Yes Yes
Ручне вимірювання Yes Yes
Автоматична текстова інтерпретація   Yes
QT модуль   Yes
ST карта   Yes
Порівняння записів ЕКГ   Yes
Векторкардіограма   Yes