Ukrainian, Ukraine Русский +3 804 4490 5414
Приєднуйтесь до нас у:

Завантажити каталог З турботою про Ваше здоров'я

Що є для Вас на цій сторінці?

На цій сторінці Ви знайдете інформацію про те, як запобігти, підтримувати, діагностувати і реабілітувати ваших пацієнтів під час пандемії.

Найпростіший, але дуже ефективний спосіб профілактики - це надіти якісний респіратор. Рекомендація ВООЗ - клас FFP2. Він володіє високими фільтруючими здібностями, щоб захистити Вас та інших. Вибирайте з двох різних форм для використання протягом всього дня (Flat-fit) або для періодичного носіння (C-fit).

Коли Ваші пацієнти хворіють, підтримуйте їх за допомогою апарату ШВЛ, який дозволяє використовувати перевірену & ldquo; легеневу & rdquo; инвазивну вентиляцію LTVV для критичних пацієнтів з COVID19. Апарат дозволяє пацієнтові дихати спонтанно, що зменшує проблеми, пов'язані з синхронізацією з дихальним зусиллям пацієнта.

Інструменти кардіологічної діагностики BTL готові до розширеного обміну даними, що, як ніколи раніше, дозволяє проводити необхідну серцево-легеневу діагностику без значних обмежень. Виявлення пацієнтів, що знаходяться в групі ризику, має вирішальне значення для поточно] пандемічно] кризи, спільне використання даних допомагає знизити соціальні контакти між пацієнтами і персоналом до мінімально можливого рівня, а оскільки ми стикаємося з багатьма ускладненнями після хвороби, відмінна система для управління оглядами - необхідна.

Респіраторна реабілітація стає важливою в усьому світі темою, оскільки вона може поліпшити симптоми, якість життя і легеневу функцію у пацієнтів з хронічними респіраторними захворюваннями. Вашим пацієнтам може знадобитися респіраторна реабілітація, щоб полегшити дихання і поліпшити якість життя за певних захворюваннях легенів, таких як хронічна обструктивна хвороба легень (ХОХЛ), муковісцидоз, астма і легенева гіпертензія. Він також може поліпшити повсякденне життя людей, які страждають на сколіоз або іншими проблемами зі здоров'ям, що обмежують функцію легенів. Вашому пацієнтові також може знадобитися респіраторна реабілітація до і після операції з трансплантації легені або раку легенів.

СТАТТІ ТА ДОСЛІДЖЕННЯ

BTL_Blog_Article-1-banner_EN100_small_368_245

Застосування фізіотерапії у пацієнтів, які перенесли коронавірусну інфекцію Covid-19

Пацієнти, які перенесли COVID-19 і пройшли клінічне лікування, можуть також пройти респіраторну реабілітацію на основі фізіотерапії. Навіщо? Є частина людей, які заразилися COVID-19 і пройшли клінічне лікування, але не кожен з них зміг повністю відновити своє здоров'я. Деякі з цих людей можуть в процесі лікування впливати на роботу організму, наприклад, на функцію дихання.

BTL_Blog_Article-2-banner_EN100_small_348_245

Перший в європі реабілітаційний центр для пацієнтів, які перенесли Covid-19

Респіраторна реабілітація - це кращий варіант для людей зі зниженою дихальною здатністю. У Польщі відкрили перший європейський центр для реабілітації пацієнтів, які перенесли COVID-19, в якому використовується технологія BTL Super Inductive System.

HIL_Study_368x245px_ALL100

Ефективність Лазерної Терапії Для Еволюції Фізіологічних Параметрів У Пацієнтів Із Covid-19

SIS_-_study_3_graph_1_368_245

Застосування магнітотерапії в реабілітації пацієнтів, які перенесли Covid-19

ПОВ'ЯЗАНІ ВІДЕО

              Перший реабілітаційний центр після Ковіда в Європі

Перший європейський реабілітаційний центр після
ковід був відкритий у Польщі та використовує
технологію BTL Super Inductive System.

              Ось так виглядає виробництво якісних
респіраторів

Оскільки в багатьох країнах носіння респіраторів
стало обов’язковим, попит значно зріс.
Компанія BTL, яка виробляє апарати для
фізіотерапії та кардіології, почала виробляти
мільйони штук респіраторів на місяць.

              Інноваційні легеневі методи лікування хворих на
синдром після COVID

Хуан Хосе Бернал Арреола досліджував альтернативне
лікування пацієнтів із синдромом пост-ковіда,
зокрема легеневу та респіраторну терапію.
BTL Super Inductive System та BTL Robotic
Scanning System показали справді вищі результати
порівняно з традиційною респіраторною терапією.

ПРОФІЛАКТИКА

BTL-Flat-Fit-Respirator-box_368x245px

РЕСПІРАТОР FLAT-FIT

 1. Висока ефективність фільтрації для максимальної безпеки
 2. Низький опір диханню для Вашого комфорту
 3. Ергономічна форма респіратора підходить для більшості типів особи
 4. Простора дихальна камера
BTL-C-Fit-Respirator-box_368x245px

РЕСПІРАТОР C-FIT

 1. Висока ефективність фільтрації при низькому опорі диханню
 2. Захист від вірусів і бактерій
 3. Еластичні ремінці сприяють легкому зняттю і надягання респіратора
 4. Щільне прилягання зменшує кількість затримуючого повітря, що видихається

ПІДТРИМКА ВЕНТИЛЯЦІЇ

_BTLCares_img2

ШВЛ BTL-606

 • Постійний позитивний тиск у дихальних шляхах (CPAP)
 • Режим підтримки вентиляції тиском (PSV)
 • Контрольована підтримка тиском (P A / C)
 • Контрольована підтримка об'ємом (V A / C)
 • Синхронізована переміжна примусова вентиляція (SIMV)
 • Синхронізована переміжна примусова вентиляція легенів (P SIMV) при встановленому тиску
 • Можливість використання джерела кисню низького тиску

ДІАГНОСТИКА

_BTLCares_img3

Кардіодіагностика

Впевненість в діагностиці за мінімальний час, безпеку пацієнтів і персоналу, безпечний обмін даними. Мережеві рішення разом з чудовими технологіями BTL для кардіології відповідають всім суворим вимогам лікарень.

Сучасне рішення забезпечує безпечний обмін діагностичними даними, миттєвий доступ до інформації і зручність для пацієнтів і персоналу. Обмін даними, як ніколи раніше, дозволяє проводити необхідну серцево-легеневу діагностику без значних обмежень.

_BTLCares_CARDIO_img1

Кардіопульмонологічне тестування з навантаженням CPET

Будь то оцінка толерантності до гіпоксії або діагностика неперенення фізичних вправ, система CPET від BTL забезпечує точні результати, які відображаються в зручному для користувача програмному забезпеченні.

 • Компактний дизайн
 • Найвища точність вимірювання
 • Простота експлуатації
_BTLCares_CARDIO_img2

ЕКГ спокою

Всі електрокардіографи BTL були розроблені спеціально для простих операцій, які підходять навіть для самих вимогливих фахівців.

В поєднанні з програмним забезпеченням BTL CardioPoint-ECG, ЕКГ від BTL дозволяють порівнювати записи ЕКГ, передавати їх по мережі.

Спірометрія

Спірометри BTL повністю відповідають сучасним стандартам ATS / ERS. Вони виконують FVC, SVC і MVV тести, дозволяють вибрати бажану прогнозовану норму, а також забезпечують автоматичну інтерпретацію на основі ATS, BTS, Enright і GOLD стандартів. Записані дані і параметри спірометрії можна порівняти з попередніми обстеженнями в будь-який час.

_BTLCares_CARDIO_img3

ЕКГ за Холтером

Холтер дозволяє оцінити запис за мінімальний час з максимальною точністю? BTL CardioPoint-Holter спеціально розроблений для економії часу лікаря. Крім відмінної якості сигналу, яке має вирішальне значення, програмне забезпечення має ряд унікальних інструментів для перевірки результатів діагностики.

Наші зусилля по максимально точному виявленню фібриляції передсердь привели до 99,5% чутливості навіть у пацієнтів з пароксизмальною формою захворювання.

_BTLCares_CARDIO_img4

ДМАТ (ABPM)

BTL-CardioPoint-ABPM відповідає всім сучасним вимогам професійного моніторингу артеріального тиску. Система використовує легкий тихий реєстратор і інтуїтивно зрозуміле програмне забезпечення. Дуже тиха робота, мала вага і невеликі розміри дозволяють вашим пацієнтам займатися повсякденними справами практично без обмежень.

_BTLCares_CARDIO_img5

РЕСПІРАТОРНА РЕАБІЛІТАЦІЯ

_BTLCares_img9

SUPER INDUCTIVE SYSTEM

Super Inductive System - це технологія, заснована на позитивну дію високоінтенсивного магнітного поля на тканини людського організму. Інтенсивне магнітне поле деполяризує нервові тканини і викликає інтенсивні, але м'які скорочення дихальних м'язів.

_BTLCares_img10

Лазер високої интенсивности з роботизованою системою випромінюванняння

Автоматизований ЛАЗЕР ВИСОКОЇ ІНТЕНСИВНОСТІ, з роботизованою системою випротінювання, являє собою процедуру, яка не потребує втручання оператора, яку можна використовувати в респіраторній реабілітації для усунення наслідків легеневих захворювань, таких як болі в спині і грудях, м'язові болі і спазми , після неефективного дихання.

Унікальне поєднання потужності 30 Вт і довжини хвилі 1064 нм дозволяє впливати на глибокі тканини, максимально полегшити біль і за короткий час провести сильну термічну терапію.

_BTLCares_img11

TR-THERAPY

Направлена контактна діатермія (TR-Therapy) - це поєднання мануальних здібностей терапевта і селективного спрямованого нагрівання тканин високочастотною електромагнітною енергією. TR-Therapy викликає гіпертермію глибоких тканин, звільняючи тригерні точки і зміцнюючи м'язи.

Розслабляючі і розтягуючи м'які тканини нижніх відділів грудного отвору, ви безпосередньо впливаєте на діафрагму, яка є головним дихальним м'язом. Це ідеальний старт для сеансу реапіраторної реабілітації!

_BTLCares_img12

BTL-4000 SMART И PREMIUM

BTL-4000 - це високотехнологічна система, яка включає всі чотири методи: електротерапію, ультразвук, лазерну терапію і магнітотерапію, які можна використовувати в респіраторної реабілітації: